W związku z epidemią koronawirusa od dnia 16 marca 2020 r. (poniedziałek) do odwołania GCK w Białej jest zamknięte dla interesantów.

W celu załatwienia sprawy prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. W pilnych sprawach możliwość umówienia się telefonicznie

Zamknięty jest również hotel

info@gckbiala.pl
biuro@gckbiala.pl

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco poprzez stronę internetową GCK w Białej i nasz fanpage.

ZOSTAŃ W DOMU Z GMINNYM CENTRUM KULTURY W BIAŁEJ

W tym trudnym dla wszystkich okresie zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zdrowie fizyczne ale również umysłowe i duchowe dlatego Gminne Centrum Kultury w Białej zaprasza do skorzystania z oferty kultury dostępnej w domu. Każdy znajdzie coś dla ciała i ducha.  Co proponujemy:

• Ciekawe filmy dla każdego
  • Koncerty online
  • Darmowy dostęp do E-Czytelni dla wszystkich
  • Propozycje aplikacji dla całej rodziny
  • Materiały dydaktyczne online
  • Zajęcia Fitness na żywo
  • Gry
  • Ciekawostki językowe
  • Wirtualne spacery
  • I wiele innych

Nasze propozycje będą publikowane na bieżąco kilka razy w tygodniu na naszym fanpage: Gminne Centrum Kultury w Białej oraz na stronie internetowej www.gckbiala.pl

Zyczymy wszystkim zdrowia i pogody ducha !

MCK-zostań-w-domu-z-MCK.jpeg