Gminne Centrum Kultury w Białej na przełomie marca i kwietnia zaplanowane miało dwa wydarzenia poświęcone Papieżowi Św. Janowi Pawłowi II. Pierwszym miał być koncert Studia Piosenki w kościele parafialnym w Białej. Drugim wydarzeniem miało być przedstawienie w wykonaniu Grupy Teatralnej działającej w GCK pod przewodnictwem Ewy Radomskiej-Żelazko i Anity Bąk. Niestety z powodu epidemii musieliśmy przełożyć nasz koncert i przedstawienie na termin o którym poinformujemy. Jednak nasi artyści z teatru działającego w GCK, przesłali nagrane wiersze do tego przedstawienia. Ten świąteczny czas to dobry moment, żeby posłuchać i pomyśleć.... nad tym wszystkim co się teraz dzieje nad tymi największymi rekolekcjami naszego życia !

Posłuchaj! Zapraszamy!

Trochę refleksji przed Dniem Zmartwychwstania Naszego Pana !

Wykonawcy: Aga Kasprowicz, Patrycja Kusber, Nadia Międzybrodcka, Emilia Litwin

Autor: Ewa Radomska-Żelazko i Anita Bąk