Kino plenerowe i konkurs - 09.09.2023r.

"Promocja Białej z kinem w plenerze"


W imieniu Młodzieżowej Grupy Inicjatywnej Blanco zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na pocztówkę Białej oraz na kino plenerowe z okazji 25-lecia obrony województwa Opolskiego 09.09.2023 r.

Konkurs plastyczny

Młodzieżowa Grupa Inicjatywna Blanco w ramach projektu „Opolskie dla młodzieży na 25 lat obrony Województwa Opolskiego” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na pocztówkę Białej. Konkurs adresowany jest do mieszkańców województwa Opolskiego do lat 26.  Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, która zostanie umieszczona na pocztówce/mogłaby posłużyć za pocztówkę (np. krajobraz Białej, zabytek kojarzący się z miejscowością itp.). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na pokazie plenerowym, który odbędzie się dnia 09.09.2023 w Parku Miejskim w Białej. Wtedy też rozdamy pocztówki ze zwycięską pracą. Przewidziane są również nagrody w postaci bonów dla uczestników konkursu. Termin składania prac: do 03.09.2023 r.
Zdjęcia prac proszę przesyłać na adres e-mail: mgi.blanco12@gmail.com
Przy ocenie prac brana będzie pod uwagę samodzielność wykonania, pomysłowość, estetyka i wkład twórczy. Technika dowolna: rysunek, pastele, kolaż, wyklejanka, grafika komputerowa/digital art, inne formy na dowolnym formacie.

Kino plenerowe „Lato, kiedy nauczyłam się latać”

Z okazji 25-lecia obrony województwa Opolskiego 09.09.2023 r. zapraszamy na pokaz plenerowy „Lato, kiedy nauczyłam się latać” w Parku Miejskim w Białej!
Start wydarzenia o godzinie 19.00, natomiast projekcję filmu rozpoczniemy o 20.00.
Przed pokazem możliwość zrobienia własnych przypinek oraz ogłoszenie wyników konkursu plastycznego na pocztówkę Białej.
Przewidziany również mały poczęstunek!
WSTĘP WOLNY!
plakat konkurs.png
plakat kino.png