Baner_Podworko NIVEA_2016.jpeg

Konkurs „Podwórko NIVEA” - Edycja 2016

Zgłoszona przez Gminę Biała lokalizacja pod nowy plac zabaw bierze udział w ogólnopolskim konkursie.

Wskazane miejsce jest bardzo atrakcyjną działką o nr 1563, mapa 25 o pow. 0,3426 ha i dobrze nasłonecznioną, co z pewnością umili czas wypoczynku. Z placu zabaw korzystać będą zarówno dzieci, jak i dorośli, gdyż plac zlokalizowany jest w centrum miasta, przy siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej i świetlicy „Promyczek”, a także w niedalekiej odległości od parku miejskiego. To atrakcyjne miejsce stanowi przedłużenie strefy wypoczynkowo-rekreacyjnej. W/w teren stanowi własność Gminy Biała.

Urządzenie placu zabaw w tym miejscu zgodne jest z priorytetami mieszkańców, wielokrotnie zgłaszanymi władzom miasta. Stworzenie placu zabaw w centrum miasta Biała - to niezwykła szansa do uśmiechu na twarzy naszych małych mieszkańców i nie tylko. Zagospodarowanie przedmiotowego terenu w formie placu do zabaw niewątpliwie przyczyni się do utworzenia ogólnodostępnego i bezpiecznego miejsca, dla wszystkich mieszkańców Białej i okolic.

Konkursowa rywalizacja polega na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną lokalizację za pośrednictwem strony: www.nivea.pl/podworko2016 bądź przez mobilną aplikację.
Codziennie każdy mieszkaniec ma możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę.

Konkurs Podwórko NIVEA składa się z dwóch etapów głosowania:

 

·         Etap I od dnia 5 maja 2016 r. do 2 czerwca r. do godziny 23:59:59

·         Etap II od dnia 3 czerwca 2016r. do 30 czerwca 2016r. do godziny 23:59:59

 

W każdym etapie głosowania wyłonionych zostanie 20 zwycięskich lokalizacji.

Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania przez lokalną społeczność.

Liczymy na aktywizację lokalnej społeczności i wspólną rywalizację o jakże wspaniałą nagrodę!


Zachęcamy do głosowania na Rodzinne Miejsce Zabaw.

 

DOCXKonkurs_Podwórko NIVEA_2016.docx (1,47MB)