Od 1 czerwca wznawiamy część zajęć w GCK w Białej!

* nauka gry na instrumentach dętych, nauka gry na instrumentach klawiszowych, nauka gry na gitarze, nauka kodowania, grupa teatralna, studio piosenki, szachy, w-f dla dorosłych, chór

Obowiązuje REGULAMIN FUNKCJONOWANIA GCK W BIAŁEJ W TRAKCIE EPIDEMII COVID-19 W POLSCEPDFZarządzenie 14/2020 Dyrektora Gminnego Centrum Kultury w Białej w sprawie Regulaminu funkcjonowania GCK w Białej w trakcie epidemii Covid-19 w Polsce (204,19KB)

oraz REGULAMINY POSZCZEGÓLNYCH ZAJĘĆPDFRegulaminy-zajęć-prowadzonych-w-GCK-w-Białej-w-czasie-epidemii-COVID19.pdf (444,58KB)

Zgoda na pomiar temperatury ciała u dziecka do pobrania: PDFzgoda_na_pomiar_temperatury_ciala_u_dziecka.pdf (278,87KB)

W naszym ośrodku zostały wydzielone trzy strefy: administracyjna, zajęciowa i hotelowa. Do każdej ze stref prowadzi osobne wejście;

strefa administracyjna - wejście od strony ul. Prudnickiej

strefa zajęciowa - wejście od strony stacji paliw ORLEN

strefa hotelowa - wejście od strony parkingu

DLA ZACHOWANIA BEZPIECZEŃSTWA NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZECHODZENIA PRZEZ JEDNĄ STREFĘ DO DRUGIEJ -  za każdym razem korzystamy z osobnych wejść. Pamiętajmy o dezynfekcji rąk i zasłanianiu nosa i ust!

POWRÓCIŁA TAKŻE MOŻLIWOŚĆ ORGANIZOWANIA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH W NASZYM OŚRODKU ZGODNIE Z REGULAMINEMPDFRegulamin przeprowadzenia imprezy okolicznościowej w GCK w Białej w trakcie epidemii Covid19 w Polsce.pdf (25,71KB)

Scan28.05.2020134041_001.jpeg